UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001Erasmus

Wystawa

IMG 20181107 140846   W związku z obchodami setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, w naszej szkole zostało przeprowadzonych wiele akcji i imprez upamiętniających to ważne wydarzenie.

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy także włączyli się w obchody rocznicowe przygotowując wystawę swoich prac. Wszystkie zostały wykonane w pracowniach ogrodnictwa, szycia, technicznej oraz na innych zajęciach. Technika wykonania i rodzaj użytych materiałów były uzależnione od pomysłowości naszych uczniów. Z pomocą nauczyciela w pracowni szycia została uszyta konturowa mapa Polski oraz biało-czerwone kotyliony. Na zajęciach z ogrodnictwa uczniowie wykorzystali drewno, które posłużyło jako tło dla symbolicznych rysunków. Natomiast podczas zajęć w pracowni technicznej pod okiem nauczyciela zostały wycięte styropianowe litery, z których powstał napis 100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI.