UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001Erasmus

Sprawozdanie z przeglądów. ktore odbyły sie w ZS5

10   We wtorek 6 listopada 2018r. odbyła się kolejna akcja darmowych przeglądów pojazdów organizowana przez nauczycieli warsztatów szkolnych Zespołu Szkół nr 5 w Stargardzie.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Przeglądy odbywały się na dwóch zmianach w godzinach: 9-12 i 14-17. Od samego rana ustawiła się już spora kolejka aut. Także po południu chętnych nie brakowało. Stan techniczny pojazdów sprawdzali Dariusz Tomaszewski i Michał Stasiak, wraz z uczniami szkół branżowych: mechanik pojazdów samochodowych i kierowca mechanik. Kierowcy, którzy przyjechali, nie kryli zadowolenia, że bezpłatnie mogą skontrolować swoje samochody. Nauczyciele zapowiadają, że akcje będą prowadzone także w kolejnych miesiącach.