UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001

"Cybernauci"

DSC 0778   Dnia 24.10.2018 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach w związku z projektem „CYBERNAUCI. KOMPLEKSOWY PROJEKT KSZTAŁTOWANIA BEZPIECZNYCH ZACHOWAŃ W SIECI”. Zajęcia pt.: „Internet jako ułatwiacz codzienności” prowadzone były przez panią Annę Wyrwał z Fundacji Nowoczesna Polska.

Podczas tych zajęć uczniowie dowiedzieli się, które obszary działalności w sieci ułatwiają codzienne funkcjonowanie, pogłębili wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się w sieci, dowiedzieli się jak rozpoznawać zagrożenia, nauczyli się dostrzegać pozytywne i negatywne skutki korzystania z portali społecznościowych, portali randkowych, bankowości elektronicznej i zakupów w sieci.