UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001

Zajęcia adaptacyjne w ZS 5

DSC02754   3 października 2018 r. gościliśmy w naszej szkole uczniów 3 klasy Gimnazjum Integracyjnego w Stargardzie, z opiekunem, p. Barbarą Jasłowską.

Celem spotkania była integracja uczniów i rodziców ze szkołą, poznanie młodzieży i ich rodziców, przybliżenie metod pracy, eliminacja stresu związanego z rozpoczęciem roku szkolnego oraz
zapoznanie z pracowniami specjalistycznymi naszej szkoły.
Młodzież chętnie przystąpiła do zajęć w pracowni gastronomicznej. Nie lada wyzwanie było przed nimi. Najpierw przygotowanie rozczynu, sporządzenie ciasta, pokrojenie dodatków. Każdy miał co robić…Efektem wspólnej pracy były smaczne pizze. Wszyscy się napracowali, ale zadowoleni czekamy na kolejne wspólne zajęcia.
Spotkanie przygotowały: M. Samujło, D. Puchniarska, M. Sztuba.